Акції

Monoпіца - єдина корисна піца

Monoпіца - єдина корисна піца. І цим все сказано. Готуємо без дріжджів. Використовуємо цільнозернове борошно. Додаємо тільки цілісні інгридієнти.

Ситна пара від Monoпіца - піца Фермерська і піца Мисливська всього за 249 гривень

Monoпіца продовжує дивувати - тільки у серпні замовляй спеціальну пропозицію «ситна пара» за 249 гривень замість 378. Піца Фермерська - це піца без дріжджів з шинкою, мисливськими ковбасками, печерицями, томатами та сиром моцарела. Піца Мисливська - це піца без дріжджів з мисливськими ковбасками, томатами, червоною цибулею та сиром моцарела. Ситна пара від Monoпіца - ідеальна пропозиція для обіду або вечері. Купуй вигідно з Monoпіца!

Смачна пара за 299 грн

До кінця літа піца 4 сири та піца Пепероні за спокусливою ціною 299 гривень замість 448. ⠀ З фірмовим соусом для бортиків - смачніше!

Новинка в меню - піца Скоро перемога

Monoпіца наближає перемогу! Зустрічайте в меню піцу Скоро перемога! Піца без дріжджів з курячою грудкою, сиром моцарела, печерицями та червоною цибулею на вершковому соусі. Шукайте в меню і замовляйте за 229 гривень.

Новинка в меню - піца Смак літа

Monoпіца нагадує - літо триває! Зустрічайте в меню справжню літню піцу без дріжджів з копченою куркою, сиром моцарела і ананасами на вершковому соусі. Шукайте в меню і замовляйте за 199 гривень.

Піца тижня BBQ 129 гривень замість 199

Зустрічайте піцу BBQ за суперсмачною ціною 129 грн замість 199.

Піца Бандера

Беззаперечний хіт - Бандера - піца на заквасці та крафтовому борошні шинкою, мисливськими ковбасками, папероні та курячою грудкою за супер-ціною 229 гривень замість 249. ⠀ Купуй вигідно разом з Monoпіца!

Замовляєш перший раз - обирай будь-яку піцу за 99 грн

Сьогодні - чудовий день, щоб спробувати щось новеньке! Наприклад, піцу на заквасці! Тисни "детальніше", шоб дізнатися більше...